Vypracovanie obchodných a reklamačných podmienok 

 

Ako prevádzkovateľ e-shopu musíte mať vypracované okrem reklamačných aj všeobecné obchodné podmienky alebo inak nazývané aj obchodné podmienky e-shopu. Prostredníctvom týchto obchodných a reklamačných podmienok sa riadi celý proces nákupu či spôsob reklamácie. 

Je dôležité mať na pamäti skutočnosť, že nevhodné, neúplné, nepresné alebo obchodné podmienky vypracované tak, aby boli vhodné iba pre predávajúceho zvyšujú riziko udelenia pokuty zo strany orgánu dozoru - Slovenskej obchodnej inšpekcie. 

Naším klientom, ktorí využijú službu Certifikácia e-shopu poskytujeme vzorovo vypracované obchodné a reklamačné podmienky ZDARMA. Tieto podmienky sú vypracované tak, že upravujete iba červeno upravené časti dokumentu (dopĺňate Vaše údaje, ceny dopravného a podobne) a zároveň dokument obsahuje aj prípadne poznámky pod čiarou, ktoré upresňujú niektoré časti. Teda klienti platia len za certifikáciu e-shopu. 

Klienti, ktorí majú záujem len o vypracovanie obchodných a reklamačných podmienok bez služby Certifikácia e-shopu platia za túto služby podľa Platného cenníka a vyššie uvedených informácii. 

Zároveň upozorňujeme klientov, že ak majú záujem o vypracovanie obchodných podmienok spolu s certifikáciou ale e-shop nemajú ešte spustený, môžu požiadať o certifikáciu prostredníctvom žiadosti o certifikáciu aby získali prístup k dokumentom a o samotné vykonanie certifikácie nás požiadajú po spustení e-shop a zapracovaní vzorových dokumentov. 

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na 0908 / 801 847. 

Telefónny kontakt0944 111 530
KomunikáciaE-mail / online / telefón
PôsobenieNa celom území SR 

 

Uložiť
Cookies nastavenia
Používame súbory cookies na na zlepšienie vášho zážitku z našej stránky. Ak si neželáte ukladať tieto súbory môžete ich odmietnuť ale stránka sa Vám nemusí korektne zobrazovať.
Akceptovať všetky
Zamietnuť všetky
Analytics
Nástroj na meranie správania užívateľov a pochopenie čo návštevníkov zaujíma.
Google Analytics
Prijať
Odmietnuť