UniCredit Bank vám uľahčuje platby cez internet. UniPlatba umožňuje klientom platiť za tovar a služby prostredníctvom aktívnych služieb Online Banking, BusinessNet alebo BusinessNet Prefessional v niekoľkých virtuálnych obchodných domoch. Je taktiež určený aj pre obchodníkov majiteľov internetových obchodov, ktorí chcú skvalitňovať svoje služby svojim zákazníkom.

 

Ako nakupovať bezpečne cez UniPlatbu? 

Na  stránke internetového obchodníka vložíte daný tovar do "virtuálneho nákupného košíka". Dostanete sa do sekcie "Spôsob platby", kde je potrebné zvoliť možnožnosť - platba cez UniPlatbu. Automaticky budete presmerovaní na svoje internetové bankovníctvo (url. adresa začína https://unibanking.sk/.... - ide o zabezpečený internetový prenos priamo na serveroch UniCredit Bank Slovakia, a.s.). Prihlásite sa cez svoje prístupové kódy, následne sa zobrazí už pripravený platobný príkaz. Ak máte k dispozícii viacej účtov, môžete si vybrať, z ktorého účtu bude platba poukázaná. Následne už len potvrdíte platbu jedným z naších autorizačných nástrojov. Tovar je po úspešnom potvrdení zaplatený a stránka vás presmeruje na web obchodníka.

 

Zoznam e-shopov podporujúcich UniPlatbu

Telefónny kontakt0944 111 530
KomunikáciaE-mail / online / telefón
PôsobenieNa celom území SR 

 

Uložiť
Cookies nastavenia
Používame súbory cookies na na zlepšienie vášho zážitku z našej stránky. Ak si neželáte ukladať tieto súbory môžete ich odmietnuť ale stránka sa Vám nemusí korektne zobrazovať.
Akceptovať všetky
Zamietnuť všetky
Analytics
Nástroj na meranie správania užívateľov a pochopenie čo návštevníkov zaujíma.
Google Analytics
Prijať
Odmietnuť