Certifikácia predstavuje okrem iného aj záväzok predávajúceho konať v zmysle Pravidiel certifikácie, ku ktorým sa dobrovoľne zaviazal a súhlasil s ich obsahom.

 

Kupujúci má oproti ostatným e-shopom garanciu, ktoré certifikáciu nemajú, že sú uvádzané na stránke držiteľa certifikátu kompletné informácie v zmysle platnej legislatíva zároveň predávajúci nepopiera spotrebiteľom garantované práva.

 

Kupujúci, ktorý kupuje v e-shope označenom Tento e-shop je certifikovaný má tieto garancie:

  • v rámci kontaktného e-mailu sa kupujúci zaväzuje odpovedať do 3 dní,
  • komunikácia so spotrebiteľmi bude prebiehať minimálne prostredníctvom e-mailu a telefonického kontaktu,
  • predávajúci uvádza na svojej stránke orgán dozoru, na ktorý môže kupujúci zaslať svoj podnet v prípade podozrenia, že mu podľa jeho názoru boli upierané práva,
  • dôkladné označovanie a popisy produktov, presné a jasné informácie o doprave a platbe vrátane ich spoplatnenia,
  • presné a jasné informácie ako spotrebitelia môžu uplatniť reklamáciu alebo akým spôsbom majú postupovať ak chcú odstúpiť od zmluvy podľa § 7 zákona č. 102/2014 Z.z.,
  • v prípade ak má podozrenie, že predávajúci porušuje jeho práva môže sa obrátiť spotrebiteľ aj na nás aby sme jednali v jeho mene k úspešnému vyriešeniu problému.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás spotrebitelia môžu kontaktovať e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na 0908/801847.

Telefónny kontakt0944 111 530
KomunikáciaE-mail / online / telefón
PôsobenieNa celom území SR 

 

Uložiť
Cookies nastavenia
Používame súbory cookies na na zlepšienie vášho zážitku z našej stránky. Ak si neželáte ukladať tieto súbory môžete ich odmietnuť ale stránka sa Vám nemusí korektne zobrazovať.
Akceptovať všetky
Zamietnuť všetky
Analytics
Nástroj na meranie správania užívateľov a pochopenie čo návštevníkov zaujíma.
Google Analytics
Prijať
Odmietnuť