Príručka spracúvania osobných údajov v e-shope

 

Od 1. júla 2013 je v platnosti Zákon NR SR č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v ktorom sa vytvorili predpoklady pre oznamovanie e-shopov ako informačných systémov spracúvajúcich osobné údaje na Úrade na ochranu osobných údajov. 

 

Naša spoločnosť vypracovala a klientom bezplatne poskytuje rozsiahly dokument (viac ako 50 strán) k spracúvaniu osobných údajov v e-shope. 

 

Dokument prv špecifikuje základné pojmy, definuje právo a povinnosti prevádzkovateľov informačných systémov (e-shopov), ale aj práva dotknutej osoby (kupujúceho - spotrebiteľa). 

 

Súčasťou dokumentu je aj úprava obchodných podmienok v časti - Ochrana osobných údajov. 

 

Taktiež dokument obsahuje aj vzorovo vyplnené oznamovacie listy pre základné informačné systémy (e-shop, marketing a vernostný program) ako aj vzor vypracovaných bezpečnostných opatrení v súlade s príslušnou vyhláškou. 

 

Nakoľko tento dokument je možné stiahnuť v klientskej zóne, odporúčame klientom aby k nemu pristupovali vždy online a nesťahovali si do ho počítačov hlavne z dôvodu jeho pravidelného dopĺňania. 

Telefónny kontakt0944 111 530
KomunikáciaE-mail / online / telefón
PôsobenieNa celom území SR 

 

Uložiť
Cookies nastavenia
Používame súbory cookies na na zlepšienie vášho zážitku z našej stránky. Ak si neželáte ukladať tieto súbory môžete ich odmietnuť ale stránka sa Vám nemusí korektne zobrazovať.
Akceptovať všetky
Zamietnuť všetky
Analytics
Nástroj na meranie správania užívateľov a pochopenie čo návštevníkov zaujíma.
Google Analytics
Prijať
Odmietnuť