Vzhľadom k tomu, že nami vykonávaná certifikácia je zameraná predovšetkým na skvalitnenie služieb pre prevádzkovateľov obchodov sú naše služby spoplatnené podľa nižšie uvedeného cenníka. Celá komunikácia s klientmi prebieha predovšetkým elektronicky, t.j. prostredníctvom e-mailu alebo telefonátov. Vďaka tomu vieme poskytnúť a zároveň garantovať ceny. 

 

E-shopom, ktorým sme udelili Certifikát zasielame po udelení certifikátu papierovú dokumentáciu vrátane certifikátu prostredníctvom poštovej prepravy. 

 

Pretože projekt nakupujbezpecne.sk vznikol za účelom poskytovania služieb s možnosťou zapojiť sa všetkým prevádzkovateľom internetových obchodov, takýmto spôsobom sme stanovili ceny, za ktoré poskytujeme dané služby. Odmena za certifikáciu pokrýva naše náklady na jej vykonanie a prípadný zisk znova investujeme do skvalitnenia nami poskytovaných služieb. 

 

V Pravidlách certifikácie sme sa zaviazali poskytovať klientom zmluvné ceny, čo predstavuje náš záväzok voči každému klientovi, poskytovať cenu platnú v momente kedy klient o certifikáciu žiadal. A teda ak v priebehu spolupráce sa zvýšia ceny certifikácie, klientov, ktorí žiadali o certifikáciu pred zvýšením poskytujeme pôvodnú cenu. 

 

Cenník platný od 1. marca 2020 (aj v súčasnosti je platným)

 poplatok za prvý rok certifikácie

 66,00 € / rok
 poplatok na nasledujúce roky - predĺženie platnosti  45,00 € / rok
 poplatok za poskytnutie obchodných a reklamačných podmienok*  45,00 €
 poplatok za tvorbu obchodných a reklamačných podmienok*  individuálne
 poplatok za zrýchlené konanie (certifikácia do 5 dní) - ďalšie roky sa platí iba 45,00 €  150,00 € - prvý rok 

 

 

* pozn. poplatok za tvorbu alebo úpravu alebo poskytnutie NIE JE účtovaný klientom, ktorým vykonávame certifikáciu. Tieto subjekty majú kompletnú úpravu v cene certifikácie. 

Certifikát je platný 1 rok (365 dní) od jeho vydania. 

 

Uvádzané ceny sú konečné vrátane 20 % DPH.  

Telefónny kontakt0944 111 530
KomunikáciaE-mail / online / telefón
PôsobenieNa celom území SR 

 

Uložiť
Cookies nastavenia
Používame súbory cookies na na zlepšienie vášho zážitku z našej stránky. Ak si neželáte ukladať tieto súbory môžete ich odmietnuť ale stránka sa Vám nemusí korektne zobrazovať.
Akceptovať všetky
Zamietnuť všetky
Analytics
Nástroj na meranie správania užívateľov a pochopenie čo návštevníkov zaujíma.
Google Analytics
Prijať
Odmietnuť