Trust Pay, a.s.

Za kasárňou 1

831 03  Bratislava

Tel.: 02/ 3216 8450

www.trustpay.eu

 

Trust Pay, a.s. poskytuje služby nasledovných platobných systémov: 

 

Okamžité bankové prevody

Bezpečné a rýchle prijímanie platieb od klientov 11 bánk na Slovensku a desiatok ďalších bánk v strednej a východnej Európe. Okamžité bankové prevody znamenajú pre online obchodníka rýchlejšie prijatie peňazí od zákazníka. Pre zákazníkov eshopov sú okamžité bankové prevody bezpečné a pohodlné, pretože platbu zrealizujú cez internet banking svojej banky pomocou predvyplneného formulára. Stačí, ak zákazník má otvorený účet u jednej z podporovaných bánk. Všetky platobné operácie sú šifrované systémom https. Náš SSL certifikát bol udelený medzinárodnou certifikačnou autoritou DigiCert.

 

Prijímanie platobných kariet online - TrustCard

Platba kartou je na svete jednou z najpopulárnejších platobných metód. TrustCard umožňuje prijať platbu z každej VISA a Mastercard platobnej karty z celého sveta. TrustCard poskytuje vysokú bezpečnosť online nákupov a výhodnejšiu cenu pre online obchodníkov v porovnaní s bankami. Platby kartou je možné prijímať z celého sveta. Bezpečnosť platieb kartou je garantovaná najprísnejšími PCI DSS štandardmi bezpečnosti. Preto sa zákazníci nemusia obávať ukradnutia, zneužitia či iného neoprávneného naloženia s ich platobnými údajmi.

 

Naše tipy pre bezpečné platenie

Základ bezpečnosti online platieb spočíva v overení si, či zákazník platí u dôveryhodného a bezpečného eshopu. Pri identifikácii bezpečného eshopu by si mal zákazník zistiť, s akou platobnou inštitúciou eshop spolupracuje pri platobných operáciach. Pri platbe kartou je vhodné si overiť bezpečnostné certifikáty, ktoré by mali byť zverejnené na platobnej stránke. V prípade, že ide o nový, neznámy eshop, je možné si nájsť na internete referencie od zákazníkov.

Takisto odporúčame si dôkladne prečítať aj podmienky e-shopu a reklamačný poriadok. Dôležité sú najmä časti o doprave, záruke a vrátení peňazí

Po uskutočnení platby je potrebné si uschovať záznam o transakcii. Pomôže to pri reklamácii tovaru. Ľudia platiaci na internete by sa mali takisto vystríhať pred tzv. Phishing-om. Ide o nekalú online praktiku, kde zákazník zadá svoje osobné informácie na neskontrolovanú falošnú stránku. Tieto údaje môžu byť následne zneužité.

 

 
Telefónny kontakt0944 111 530
KomunikáciaE-mail / online / telefón
PôsobenieNa celom území SR 

 

Uložiť
Cookies nastavenia
Používame súbory cookies na na zlepšienie vášho zážitku z našej stránky. Ak si neželáte ukladať tieto súbory môžete ich odmietnuť ale stránka sa Vám nemusí korektne zobrazovať.
Akceptovať všetky
Zamietnuť všetky
Analytics
Nástroj na meranie správania užívateľov a pochopenie čo návštevníkov zaujíma.
Google Analytics
Prijať
Odmietnuť