Príručka prevádzkovateľa e-shopu

 

Táto príručka je rozsiahlym súborom dokumentov, ktoré sa zaoberajú problematikou obchodovania prostredníctvom e-shopu. Hlavnou úlohou príručky je poskytnúť všetkým prevádzkovateľom internetových obchodov návody, odporúčania a usmernenia, akým spôsobom majú postupovať pri svojom podnikaní v súlade s platnou legislatívou. 

Nie každému musia byť jasné rôzne termíny a lehoty pri odstúpení od zmluvy alebo to akým spôsobom má prevádzkovateľ vybaviť uplatnené reklamáciu od spotrebiteľa. Príručka prevádzkovateľa e-shopu jednak vysvetľuje platné zákony tak aj poskytuje rady a návody ako to všetko vykonať v súlade s platnou legislatívou. 

Príručka je v online režime prístupná v Klientskej sekcii, preto odporúčame aby ste pristupovali ku príručke prostredníctvom internetu a nesťahovali si ju do počítača z dôvodu jej pravidelnej aktualizácie. 

 

Ak chcete získať prístup k tejto príručke, požiadajte o certifikáciu e-shopu a získate aj ďalšie výhody plynúce z certifikácie. 

Telefónny kontakt0944 111 530
KomunikáciaE-mail / online / telefón
PôsobenieNa celom území SR 

 

Uložiť
Cookies nastavenia
Používame súbory cookies na na zlepšienie vášho zážitku z našej stránky. Ak si neželáte ukladať tieto súbory môžete ich odmietnuť ale stránka sa Vám nemusí korektne zobrazovať.
Akceptovať všetky
Zamietnuť všetky
Analytics
Nástroj na meranie správania užívateľov a pochopenie čo návštevníkov zaujíma.
Google Analytics
Prijať
Odmietnuť