SPOROPAY je služba, ktorá umožňuje kupujúcemu platiť za objednaný tovar alebo služby poskytované internetovým obchodníkom prostredníctvom služby Internetbanking Slovenskej sporiteľne.

 

Každý klient Slovenskej sporiteľne, využívajúci službu Internetbanking automaticky, bez akýchkoľvek doplňujúcich poplatkov, získava možnosť zaplatiť za objednaný tovar alebo službu priamo zo stránky internetového obchodníka, na ktorej sa nachádza odkaz na službu.

 

Ako nakupovať cez SporoPay?

Na www stránke internetového obchodníka si vyberiete tovar, resp. službu, o ktorú máte záujem, zadefinujete dáta do nákupného košíka. Po ich prekontrolovaní potvrdíte objednávku.

Ak ste klient Slovenskej sporiteľne využívajúci službu Internetbanking, odporúčame vám pri výbere spôsobu platby zvoliť platbu prostredníctvom služby Sporopay. Pohodlnou cestou tak zaplatíte za objednaný tovar a v teple svojho domova už len očakávate kuriéra s vašim tovarom.

 

Ako postupovať pri platbe prostredníctvom služby Sporopay?

Systém obchodníka využívajúceho službu Sporopay vás automaticky po tom, ako sa rozhodnete platiť cez Sporopay, presmeruje na stránku e-platieb Slovenskej sporiteľne, a. s. Na obrazovke sa vám zobrazí vyplnený formulár platobného príkazu, do ktorého doplníte číslo svojho účtu, z ktorého budete platbu realizovať. Na záver formulára pridáte certifikačný kód vygenerovaný prostredníctvom GRID karty SMS kľúča alebo EOK a platbu odošlete.

V banke prebehne kontrola formálnej správnosti platobného príkazu a správnosti certifikačného kódu, ktorý zároveň slúži aj na overenie identity klienta. V ďalšom kroku definitívne potvrdíte realizáciu platby. Po ukončení platby budete presmerovaný späť na stránku internetového obchodníka.

Platba bude okamžite po potvrdení od klienta spracovaná. Informáciu o realizácii platby dostane klient aj obchodník ihneď vo forme e-mailovej správy.

 

Bezpečnosť služby

Všímajte si bezpečnostné prvky vo Vašom prehliadači. Protokol použitý v URL adrese musí byť HTTPS (https://ib.slsp.sk/) a zámok na spodnej lište musí byť zamknutý.

 

Zoznam e-shopov podporujúcich SporoPay

 

Telefónny kontakt0944 111 530
KomunikáciaE-mail / online / telefón
PôsobenieNa celom území SR 

 

Uložiť
Cookies nastavenia
Používame súbory cookies na na zlepšienie vášho zážitku z našej stránky. Ak si neželáte ukladať tieto súbory môžete ich odmietnuť ale stránka sa Vám nemusí korektne zobrazovať.
Akceptovať všetky
Zamietnuť všetky
Analytics
Nástroj na meranie správania užívateľov a pochopenie čo návštevníkov zaujíma.
Google Analytics
Prijať
Odmietnuť