Klientov po prijatí úhrady žiadame o vyjadrenie sa či chcú použiť nami vypracované vzorové obchodné podmienky, v ktorých upravujú predovšetkým svoje kontaktné údaje a napr. informácie o cenách dopravného a podobne, pričom celým procesom úpravy ich sprevádzajú poznámky, alebo chcú aby sme kontrolovali ich súčasné obchodné podmienky a vytvorili tzv. červené more. Nakoľko celý tento proces nie je možné vykonať obratom, klienti čakajú cca. 25 dní na odpoveď k ich obchodných podmienkam. ​

 

Klienti, ktorí majú záujem rovno použiť nami vypracované podmienky, si ich môžu stiahnuť z klientskej zóny, upraviť a publikovať na internete. Následne nás kontaktujú e-mailom so žiadosťou o certifikáciu. 

 

Nakoľko predmetom certifikácie je aj vykonanie tzv. fiktívneho nákupu, nejde o klasický "mystery shopping". V našom fiktívnom nákupe aby klientom nevznikli žiadne dodatočné náklady za prípadné odoslanie tovaru, najneskôr do 30 minút od vytvorenia objednávky klientovi oznámime e-mailom, aby objednávku stornoval. Zároveň máme vytvorené také procesy pri fiktívnom nákupe, ktoré znemožňujú zaslanie objednávky. Klienti sa preto nemusia obávať vzniku dodatočných nákladov. 

Telefónny kontakt0944 111 530
KomunikáciaE-mail / online / telefón
PôsobenieNa celom území SR 

 

Uložiť
Cookies nastavenia
Používame súbory cookies na na zlepšienie vášho zážitku z našej stránky. Ak si neželáte ukladať tieto súbory môžete ich odmietnuť ale stránka sa Vám nemusí korektne zobrazovať.
Akceptovať všetky
Zamietnuť všetky
Analytics
Nástroj na meranie správania užívateľov a pochopenie čo návštevníkov zaujíma.
Google Analytics
Prijať
Odmietnuť